jiri lizler.

Služby

 
arch-icon.jpg
 

Architektura

Máte volný byt nebo rovnou celý hotel? Ať už příjimáte objednávky přes web nebo služby jako Booking, Trivago či AirBnB, potřebujete prvotřídní fotografie. My je doručíme a vy můžete mít stále obsazeno. Mezi naše partnery patří i architekti, developeři, designéři a řada dalších klientů z oboru. Přidejte se k nám.

 
portrait-icon.jpg
 

Portréty

Váš obličej je tím nejautentičtějším podpisem. Nezáleží na tom jestli jste prezident, manažer nebo nadšenec, všichni se prezentujeme portréty, které jsou němé, přesto vypráví náš příběh. Jiřího portréty užívá na 150 profesionálů z různých oborů včetně veřejně známých osobností. Napište si o svůj portrét.

 
ad-icon.jpg
 

Reklama

Hledáte fotografa, neustále narážíte na překážky nebo nedostáváte to, co jste si objednali? Postaráme se o realizaci projektů jakékoli velikosti, od minimalistického focení pro editoriál, až po komplexní kampaně s mezinárodní produkcí. S naší pomocí osvěžíte svůj vizuál a dosáhnete na to nejlepší, co český trh na poli komerční fotografie nabízí.

 
cinemagraph.jpg
 
 

Cinemagraph

Hybridní kategorie na pomezí fotografie a videa, která využívá to nejlepší z obou světů. Pozornost je lapena kontrastem mezi pohyblivými prvky a klidným prostředím. Tímto efektem je dosaženo vyššího zájmu a delší retence návštěvníků webu.

 
 
dots.jpg
 
roadmap-cs.jpg
 
cesta.jpg